Redside

The fund management company REDSIDE provides institutions and individual investors with first-class investment solutions and specialist knowledge in the dynamically developing market of alternative investment funds, where we offer both our own investment solutions in the form of our own investment funds and space and know-how to solutions of other investment plans.

As a private, licensed company we try, when making investments, to always think beyond our clients’ investment horizon and also maintain an innovative and individual approach. In an attempt to build a long-term, mutually-beneficial business relationship enabling our clients to achieve their designated investment goals, through a professional portfolio and asset management.

We work with our clients. We invest the financial means of our clients based on a pre-set investment strategy in one of the funds under our management whose strategy focuses on a wide range of assets, from renewable energy sources to publicly-traded equities, real estate, and private equity. All this in compliance with valid Czech and European fund legislation. However, we can establish a new fund structure whose parameters and investment strategy are set, by its foundation, with regard to the client’s profile and needs.

We are responsible for managing our clients’ assets worth EUR 450 mil, allocated to our five investment funds.

Since 2015 we have been a member of The Czech Capital Market Association AKAT

People

Mtf 7350%20rudolf%20v%c5%98e%c5%a0%c5%a4%c3%81l
Rudolf Vřešťál

Financial Director, Chairman of the Board

Karel krhovsky 98
Karel Krhovský

Managing Director, Member of the Board

Juraj%20dvo%c5%99%c3%a1k 2
Juraj Dvořák

Sales Director, Member of the Board

Jakub trcka 122
Jakub Trčka

Fund Manager

Vystudoval obor Finance na Vysoké škole Ekonomické v Praze. Úspěšně absolvoval zkoušku CFA Level 2 institutu Chartered Financial Analyst. Z předchozích zaměstnání má zkušenosti s finančním managementem consultingových a outsourcingových projektů. V REDSIDE pracuje od roku 2015 na pozici fund managera a zajišťuje tak komplexní management svěřených fondů.

Izabela Zaťková

Compliance Officer

Pavel%20kadera%202 web
Pavel Kadera

Asset Manager (Real Estate)

Pavel Kadera je v investiční společnosti Redside odpovědný za komplexní Asset Management portfolia kancelářských a retailových nemovitostí fondu NOVA Real Estate. Před nástupem do společnosti Redside pracoval jako manager zodpovědný za správu a prodej €400M portfolia společnosti GE Real Estate v regionu střední a východní Evropy, kde strávil osm let. Pavel Kadera vystudoval MU v Brně a od té doby získal celkem 12 let zkušeností v sektorech bankovnictví a komerčních nemovitostí.

Tomas%20berka%202 web
Tomáš Berka

Fund Manager (Real Estate)

Tomáš Berka je absolventem Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Praze, obor Bankovnictví a Pojišťovnictví (2005). V průběhu studia získal praxi v oboru díky práci pro Deutsche Bank AG, Prague na oddělení mezibankovního platebního styku a clearingu. Po dokončení studia absolvoval zahraniční pracovně-studijní stáž v KBC Bank NV v Bruselu a ve Frankfurtu, s následným nástupem do CSOB a.s. na pozici firemního bankéře pro velkou firemní klientelu. Po dvou letech přijal nabídku společnosti Immorent ČR s.r.o. zabývající se financováním nemovitostí formou finančního leasingu a úvěru, kde působil na seniorní pozici pět let a zrealizoval množství větších transakcí. Po roční konzultantské práci pro zahraniční private equity investiční skupinu působil tři roky pro Colliers International na pozici Senior Associate v investičním týmu. Má za sebou celou řadu úspěšných realitních transakcí, a to jak na straně prodávajícího, tak kupujícího, napříč všemi segmenty trhu (kanceláře, retail, industriál i high-street retail). Celková délka praxe v oblasti financování a real-estate je 13 let.

Hires%20sarka%20burgetova%202%20(kopie)
Šárka Burgetová

Head of Finance

Šárka Burgetová je absolventkou Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Praze, obor Finance a účetnictví. V průběhu studia absolvovala jednoroční pobyt v Německu a USA, dále získala praxi v poradenské společnosti TPA Audit jako člen auditního týmu. Po dokončení studia nastoupila do mezinárodní společnosti KPMG do oddělení auditu. V KPMG pracovala od pozice asistenta auditu až po audit supervisora, kde měla na starosti vedení auditních týmů během finančních auditů v komerčních a průmyslových podnicích. Po 5 letech v KPMG nastoupila do jedné z předních komunikačních agentur v České republice McCANN-ERICKSON PRAGUE, která je součástí světové skupiny McCANN Worldgroup na pozici Reporting a Controlling manažera. Po 7 letech přijala nabídku od společnosti 6K spol. s r.o., která se zabývá vývojem a prodejem účetního software a poskytováním účetního outsourcingu, podílet se na vedení společnosti jako Managing Director. Poté, co společnost 6K změnila majitele, rozhodla se Šárka pokračovat ve spolupráci s původními majiteli a nastoupila na novou pozici do investiční společnosti Redside, kde se podílí na finančním řízení jak investiční společnosti, tak všech investičních fondů spravovaných touto společností. V průběhu praxe Šárka také získala kvalifikaci ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants), která je celosvětově uznávanou kvalifikací v oblasti finančního řízení, managementu a účetnictví.

Hires%20jan%20mathy%202%20(kopie)
Jan Mathy

Asset Manager (Real Estate)

Jan Mathy nastoupil do společnosti REDSIDE v březnu 2017. Je odpovědný za svěřené portfolio vybraných kancelářských a retailových nemovitostí v NOVA Real Estate fondu. V oblasti Real Estate se profesně pohybuje 7 let. V předchozím zaměstnání působil na pozici manažera pro rezidenční projekty a komplexně zastřešoval svěřený projekt rezidenčního bydlení. Velice dobře se orientuje mimo jiné i v oblasti facility managementu. Vystudoval Střední školu managementu a služeb se zaměřením na ekonomiku a management.

Hires%20ondrej%20zidek%202%20(kopie)
Ondřej Žídek

Fund Manager (Renewables)

Ondřej Žídek vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT Praha, obor Ekonomika a řízení energetiky (2004). Již při studiu pracoval pro Českou energetickou agenturu jako konzultant pro oblast obnovitelných zdrojů energie a úspor energie. Poté působil v poradenské společnosti Deloitte jako Senior konzultant pro oblast energetiky, kde se podílel na projektech pro významné české i evropské energetické společnosti. Posledních 6 let působil v managementu energetických společností (ČEZ, a.s., ČEZ Distribuce Bulharsko, private equity). Nejprve ve Skupině ČEZ, kde zastával pozice ve středním managementu v segmentu distribuce a poté jako manažer distribuce v Bulharsku (včetně výkonu funkce člena představenstva). Dále působil jako CEO holandského private equity holdingu se zaměřením na investice do obnovitelných zdrojů v regionu střední a východní Evropy. Od roku 2017 pracuje jako Fund manager ve společnosti REDSIDE investiční společnost se zodpovědností za fond NOVA Green Energy. Celková délka praxe v energetice je 15 let.

Hires%20kamila%20svobodova%202
Kamila Svobodová

Key Account Manager

Lowres%20nikola%20sedl%c3%a1kova%202
Nikola Sedláková

Head of Back Office

Lowres%20petra%20hradilova%202
Petra Hradilová

Head of Settlement

Mtf 7206%20dan%20ledvinka%20(2)
Dan Ledvinka

Marketing & PR

Lowres%20dagmar%20palkova%204
Dagmar Palková

Financial Controller

Terka4
Tereza Plhová

Office Manager

Information duty